Site politikası

indesitcompany.com.tr (bundan sonra "Site" olarak adlandırılacaktır) sitesindeki tüm bilgiler, duyurular, metin ve grafik içeren tüm içerikler, "©" sembolü taşıyan bilgiler, telif hakkı kanunları, uluslararası anlaşmalar ve fikri mülkiyet kanunları gereği korunmaktadır.

Indesit Company websitesindeki içeriklerin telif hakkı, Indesit Company SpA (bundan sonra "Şirket" olarak adlandırılacaktır) 2000-2009 aittir. Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgilerin tamamı ya da bir bölümü, Şirket'in önceden yazılı izni alınmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, aktarılamaz, bir kayda yüklenemez, yayınlanamaz, dağıtılamaz. .

Ancak kullanıcı, sadece kendi kullanımı için bu bilgileri kendi bilgisayarına yükleyebilir, sitedeki içeriğin çıktısını alabilir. Sitedeki ticari marka ve logoların mülkiyet hakkı Indesit Company SpA'ya aittir ve indesitcompany.com.tr sitesinin dışında bir sitede, Şirket'ten önceden izin alınmaksızın kullanılamaz.

Site'ye e-posta ya da World Wide Web sayfaları üzerinden gönderilen tüm içerikler, gizli olmayan, aleni bilgiler olarak değerlendirilecektir. Gizlilik arz eden bir bilgi paylaşmak isteyen kişilerin, bunu açıkça belirtmeleri gerekmektedir. Şirket'in bu bilgi ve içerikle ilgili hiçbir yükümlülüğü olmayacaktır ve çoğaltma, kullanma, ifşa etme, teşhir etme, aktarma, başka bir çalışmasında kullanma ve 3. şahıslara dağıtma hakkına sahiptir. Ayrıca Şirket, bu içeriklerde herhangi bir sebepten dolayı yer alan tüm fikir, konsept, teknik ve uzmanlık gerektiren bilgileri kullanabilir ve bu içerikleri kullanarak ürünlerini geliştirebilir, üretebilir, pazarlayabilir. İçerik gönderen herkes içeriklerin aynen yayınlanabilir olduğunu kabul etmiş sayılır ve Şirket'i bu malzemelerle ilgili olarak 3. şahısların herhangi bir faaliyetinden sorumlu tutmaz.

Site, yer verdiği bilgileri hem genel erişime hem de profesyonellerin (finans analistleri, basın, kurumsal ve bireysel yatırımcılar) erişimine açmıştır. Amaç, net ve güncel bilgi sunmaktır. Şirket, Site'de yer alan bilgilerin tam ve güncel olmasını sağlamak için gerekli çalışmaları yapacaktır. Ancak kasti olmayan hatalar ve eksiklikler olabilir. Tespit edilen tüm hatalar düzeltilecektir.